O firmie

Główna siedziba firmy OHAUS® znajduje się w mieście Parsippany, w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych Ameryki – USA   i jest aktualną siedzibą firmy od 2010 roku. Jest to największy budynek biurowy jakim dysponowała w swojej historii firma OHAUS®

Firma posiada także biura w 20 krajach na całym świecie w tym m.in. Europie, Azji czy Ameryce Łacińskiej. W 2013 roku biuro OHAUS® EUROPE zostało przeniesione z miasteczka Nänikon w Szwajcarii do Warszawy.

Magazyn centralny na całą Europę znajduję się w Holandii, to z tego miejsca dostarczane są wagi wprost do Państwa firm. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom logistycznym i spedycyjnym większość produktów jest wstanie dotrzeć do dowolnego miejsca w Polsce w przeciągu do dwóch dni roboczych.

Siedziba

Główną siedzibą firm wchodzących w skład GRUPY Pomorskie Centrum jest obecnie Gdański Park Naukowo – Technologiczny znajdujący się na ul. Trzy Lipy 3 w Gdańsku. Tutaj znajduję się nasze biuro, laboratorium, serwis oraz nie wielki magazyn. Z tego też miejsca wysyłamy dostępne na stanie zamówione przez Państwa wagi do dowolnego miejsca w Polsce w przeciągu 24 godzin a Europie nawet w przeciągu 48 godzin.

Główny magazyn wag i wzorców znajduję się na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w dzielnicy Gdańsk Kokoszki.

Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji w dniach roboczych w godzinach 8:00-16:00. W nagłych przypadkach nasi konsultanci dostępni są na naszej Infolinii w godzinach 8:00-20:00.

Wszystkich Państwa zapraszamy do zapoznania się z oferta naszej firmy oraz do odwiedzin w jednym z naszych punktów.

 

Dobroczynność

Świadomi odpowiedzialności, jaką w aspekcie społecznym jesteśmy w stanie odegrać, systematycznie wspieramy działalność oświatowo – kulturalną oraz charytatywno – opiekuńczą.

Aktywnie uczestniczymy w życiu kulturalnym i społecznym w naszym regionie. Wspieramy ważne inicjatywy służące rozwojowi regionu, np. działalność Stowarzyszenia COOLTUROFON z Gdańska. Wspieramy działalność lokalnych przedszkoli i szkół, a także hospicjów.

Nasza odpowiedzialność społeczna to nie tylko poczucie obowiązku. To również ogromna radość, jaką sprawia świadomość przyczynienia się do poprawy sytuacji życiowej najbardziej potrzebujących oraz możliwość wspierania najzdolniejszych na drodze do sukcesu.

Miło nam poinformować, że jednym z owoców naszej współpracy pomiędzy Pomorskie Centrum Metrologii a firmą OHAUS® jest stworzenie autorskich zestawów do ważenia plecaków w placówkach oświatowych. Zestawy oprócz wag hakowych zostały wyposażone w wagi serii CATAPULT 1000.

Zestawy naszego projektu przyjęły się z wielką aprobatom ze strony Dyrekcji Szkół, Rodziców ale przede wszystkim dzieci które dość intensywnie używają zainstalowanych wag.

Wspólnie z marką OHAUS® przekazaliśmy również zestawy wag oraz przyrządów pomiarowych dla lokalnych hospicjów oraz szpitali dziecięcych. Pozostając w przekonaniu, że przekazany sprzęt posłuży wielu małym pacjentom oraz ich opiekunom przez wiele długich lat.

Oferty Pracy

GRUPIE Pomorskie Centrum liczą się ludzie, dlatego to może właśnie ciebie szukamy a nie twojego CV.

Twoje pozytywne nastawienie i podejście do świata i pracy może się okazać dla nas ważniejsze od twojego dotychczasowego doświadczenia.

Zastanawiasz się pewnie co oferujemy w zamian ?

Hmm… pracę pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Możesz być pewien że dołączając do naszego zespołu zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również przyjaciół na których zawsze możesz polegać.