Główna siedziba firmy OHAUS® znajduje się w mieście Parsippany, w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych Ameryki - USA   i jest aktualną siedzibą firmy od 2010 roku. Jest to największy budynek biurowy jakim dysponowała w swojej historii firma OHAUS®

Firma posiada także biura w 20 krajach na całym świecie w tym m.in. Europie, Azji czy Ameryce Łacińskiej. W 2013 roku biuro OHAUS® EUROPE zostało przeniesione z miasteczka Nänikon w Szwajcarii do Warszawy.

 

Magazyn centralny na całą Europę znajduję się w Holandii, to z tego miejsca dostarczane są wagi wprost do Państwa firm. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom logistycznym i spedycyjnym większość produktów jest wstanie dotrzeć do dowolnego miejsca w Polsce w przeciągu do dwóch dni roboczych.

 

SIEDZIBA

Główną siedzibą firm wchodzących w skład GRUPY Pomorskie Centrum jest obecnie Gdański Park Naukowo - Technologiczny znajdujący się na ul. Trzy Lipy 3 w Gdańsku. Tutaj znajduję się nasze biuro, laboratorium, serwis oraz nie wielki magazyn. Z tego też miejsca wysyłamy dostępne na stanie zamówione przez Państwa wagi do dowolnego miejsca w Polsce w przeciągu 24 godzin a Europie nawet w przeciągu 48 godzin.

 

Główny magazyn wag i wzorców znajduję się na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w dzielnicy Gdańsk Kokoszki.

Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji w dniach roboczych w godzinach 8:00-16:00. W nagłych przypadkach nasi konsultanci dostępni są na naszej Infolinii w godzinach 8:00-20:00.

 

Wszystkich Państwa zapraszamy do zapoznania się z oferta naszej firmy oraz do odwiedzin w jednym z naszych punktów.

Przejdz do produktów

Grupa Pomorskie Centrum - oficjalny partner marki OHAUS

Skontaktuj się z nami

 

Autoryzowany Partner marki OHAUS®

Podmiot odpowiedzialny:

 

GRUPA Pomorskie Centrum Sp. z o.o

Teren Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego 

Budynek B 

ul. Trzy Lipy 3

80-172 Gdańsk

Dane firmy:

 

KRS: 0000518740 REGON: 222136851 NIP: 957 107 47 17

Kontakt:

 

Infolinia: 58 380 44 43 E-mail: ohaus@pomorskiecentrum.eu

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 GRUPA Pomorskie Centrum Spółka z o.o.