Świadomi odpowiedzialności, jaką w aspekcie społecznym jesteśmy w stanie odegrać, systematycznie wspieramy działalność oświatowo – kulturalną oraz charytatywno – opiekuńczą.


Aktywnie uczestniczymy w życiu kulturalnym i społecznym w naszym regionie. Wspieramy ważne inicjatywy służące rozwojowi regionu, np. działalność Stowarzyszenia COOLTUROFON z Gdańska. Wspieramy działalność lokalnych przedszkoli i szkół, a także hospicjów.


Nasza odpowiedzialność społeczna to nie tylko poczucie obowiązku. To również ogromna radość, jaką sprawia świadomość przyczynienia się do poprawy sytuacji życiowej najbardziej potrzebujących oraz możliwość wspierania najzdolniejszych na drodze do sukcesu.

DOBROCZYNNOŚĆ

Miło nam poinformować, że jednym z owoców naszej współpracy pomiędzy Pomorskie Centrum Metrologii a firmą OHAUS® jest stworzenie autorskich zestawów do ważenia plecaków w placówkach oświatowych. Zestawy oprócz wag hakowych zostały wyposażone w wagi serii CATAPULT 1000.

 

Zestawy naszego projektu przyjęły się z wielką aprobatom ze strony Dyrekcji Szkół, Rodziców ale przede wszystkim dzieci które dość intensywnie używają zainstalowanych wag.

 

Wspólnie z marką OHAUS® przekazaliśmy również zestawy wag oraz przyrządów pomiarowych dla lokalnych hospicjów oraz szpitali dziecięcych. Pozostając w przekonaniu, że przekazany sprzęt posłuży wielu małym pacjentom oraz ich opiekunom przez wiele długich lat.

Grupa Pomorskie Centrum - oficjalny partner marki OHAUS

Skontaktuj się z nami

 

Autoryzowany Partner marki OHAUS®

Podmiot odpowiedzialny:

 

GRUPA Pomorskie Centrum Sp. z o.o

Teren Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego 

Budynek B 

ul. Trzy Lipy 3

80-172 Gdańsk

Dane firmy:

 

KRS: 0000518740 REGON: 222136851 NIP: 957 107 47 17

Kontakt:

 

Infolinia: 58 380 44 43 E-mail: ohaus@pomorskiecentrum.eu

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 GRUPA Pomorskie Centrum Spółka z o.o.